Suplementy na masę, rzeźbę i siłę w kulturystyce

Chcesz zwiększyć masę mięśniową? Ćwiczysz regularnie na siłowni ale nie jesteś wstanie zintensyfikować treningu i osiągnąć lepszych wyników w budowaniu masy mięśniowej. suplementy na masę rzeźbę i siłę w kulturystycePrzeczytaj jak działają suplementy przyspieszające proces budowy masy mięśniowej i uwydatniające rzeźbę mięśni. Suplementy te dodatkowo dodadzą Ci energii podczas treningu i wspomogą twój organizm w regeneracji po treningu. Nie musisz używać sterydów aby osiągnąć znakomitą rzeźbę i masę mięśniową. Sprawdzony suplement zapewni Ci zwiększenie masy mięśniowej i pozbycie się tkanki tłuszczowej co uwypukli ich rzeźbę.

Spalanie tłuszczu (lipoliza) i jednoczesne budowanie masy

Kiedy organizm potrzebuje energii czerpie ją najczęściej z cukrów, kwasów tłuszczowych i pochodnych rozpadu białek. Czerpanie energii z cukrów jest dla organizmu szybkie i proste, jednak największe korzyści będziemy odnosić jeśli zapotrzebowanie na energie pokryją wolne kwasy tłuszczowe powstające w procesie lipolizy czyli podczas tzw. spalania tłuszczu, mechanizm ten chroni mięśnie przez degradacją podczas okresów zwiększonego zapotrzebowania na energię (wysiłek fizyczny, trening na masę mięśniową) ponieważ jeśli braknie nam kwasów tłuszczowych organizm sięgnie po zapasy białek zgromadzone w mięśniach. W procesach lipolizy istotną rolę odgrywa GH hormon wzrostu a wraz z nim polipeptyd IGF-1 który aktywuje mechanizm budowy masy mięśniowej. Aby zapewnić odpowiednią wytrzymałość podczas treningu i uczynić go jeszcze bardziej efektywnym w budowaniu masy mięśniowej należy zadbać o odpowiedni poziom testosteronu który również stymuluje przyrost masy mięśniowej i spalanie tłuszczu. Możemy jednocześnie wspomagać wytwarzanie GH hormonu wzrostu i testosteronu poprzez dedykowane odżywki, suplementy o szerokim działaniu wspierającym budowę masy i modelowanie rzeźby mięśni.

Suplementy i odżywki na masę, rzeźbę i siłę – składniki i opinie

Nic nie zastąpi treningu na masę, bez niego nie dojdziesz do wymarzonej rzeźby i masy mięśniowej, najlepiej skorzystać z pomocy trenera na siłowni który pokaże jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia na masę. Kluczowe są np. dynamika ćwiczeń, ilość powtórzeń, pozycja ciała podczas poszczególnych ćwiczeń. Aby zapewnić sobie energię do treningu i zwiększyć jego efektywność, kulturyści stosują suplementy diety stymulujące budowę masy i rzeźby mięśni, poprawiające kondycję i wydolność oraz dodające energii. Poniżej prezentujemy dwa sprawdzone preparaty, kliknij na linki, materiały dystrybutora otworzą się w oddzielnych kartach przeglądarki. Będziesz mógł przeczytać opinię i rekomendacje, porównać odżywki i wybrać preparat który najbardziej Ci odpowiada.

masa, siła, rzeźbaSOMATODROL nazywany aktywatorem hormonów zawiera AAKG czyli pochodną aminokwasu argininy która: stymuluje naturalną produkcję testosteronu, poprawia działanie insuliny (gospodarkę cukrową), pobudza wytwarzanie IGF-1 (insulinopodobny czynnik wzrostu) i somatotropiny czyli HGH ludzkiego hormonu wzrostu. Dodatkowo zawiera guaranę, beta alaninę, witaminę B12 oraz specjalnie opracowany GRTH Factor podwyższający poziom HGH ponieważ hamuje on działanie hormonu somatostatyny blokującej produkcje HGH ludzkiego hormonu wzrostu, redukuje zmęczenie, zwiększa wydolność energetyczną, zwiększa wydalanie amoniaku.

Przeczytaj rekomendacje i poznaj ceny na stronie dystrybutora, kliknij link.

Działanie AAKG – argininy:

 • wzrost poziomu testosteronu, działa antykataboliczne czyli hamuje rozpad białek tkanki mięśniowej czyli zapobiega redukcji masy mięśniowej poprzez tzw. spalanie mięśni a jednocześnie pro-anaboliczne (budowanie masy – mięśni)
 • szybsza regeneracja mięśni po treningu – arginina poprawia transport składników odżywczych do komórek mięśniowych przyspieszając proces regeneracji
 • eliminacja skurczów i napięcia mięśniowego
 • wzrost siły – poprawia ukrwienie mięśni,
 • zwiększenie potencji

Działanie GRTH Factor:

 • Podwyższenie poziomu HGH ludzkiego hormonu wzrostu (GH)
 • Hamowanie produkcji hormonu somatostatyny blokującej produkcję HGH
 • Wzrost wydolności energetycznej organizmu, redukcja zmęczenia

Dowiedz się więcej, poznaj opinie

Używanie Stomatodrolu zapewni: zwiększenie produkcji testosteronu i HGH ludzkiego hormonu wzrostu co jest niezbędne do budowania, w naturalny sposób, masy mięśniowej, zwiększenie wytrzymałości i siły na treningach, uwydatni rzeźbę i pomoże w regeneracji organizmu po treningu.

METADROL zawiera opracowaną przez producenta substancję aktywną HGRX-3 (2-Hydry-3-masa, sila, rzezba kulturystykaMethox 0H2), buzdyganek naziemny (Tribulus Terrestris) roślinę znaną w medycynie chińskiej i indyjskiej używana jest jako środek wzmacniający i afrodyzjak a w USA stosowana jako suplement zwiększający poziom testosteronu i pobudzający przyrost mięśni (masy mięśniowej) oraz kofeinę (o działaniu kofeiny możesz poczytać tutaj)

Preparat ten zwiększa przyrost masy mięśniowej ma tzw. działanie anaboliczne – przyspiesza proces budowy białek mięśniowych nie blokując naturalnych hormonów, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, łagodzi zakwasy, zwiększa siłę mięśni i wytrzymałość.

Stosowanie odżywki dla sportowców Metadrol umożliwi Ci bardziej wydajny trening, zredukuje zakwasy po treningu, przyśpieszy budowanie masy mięśniowej, zapewni optymalną rzeźbę i zwiększy elastyczność mięśni a wszystko bez używania sterydów.

Dowiedz się więcej, poznaj opinie

Masę, rzeźbę i siłę zapewni Ci więcej HGH hormon wzrostu i testosteronu

Ludzki hormon wzrostu HGH bierze udział w przekształcaniu tkanki tłuszczowej w kwasy tłuszczowe w procesie lipolizy a te są źródłem energii np. podczas intensywnego treningu. Równocześnie z HGH wytwarzany jest IGF-1 (insulinopodobny czynnik wzrostu) który bierze udział we wzroście mięśni (w budowie białek mięśni). Więcej o działaniu GH znajdziesz w naszym materiale tutaj jest link, otworzy się w oddzielnej karcie przeglądarki.

Testosteron jest naturalnym odpowiednikiem sterydów anabolicznych i podobnie jak anaboliki stymuluje budowę masy mięśniowej, znacznie poprawia wytrzymałość siłową, przyspiesza spalanie tłuszczu i regenerację organizmu. O testosteronie możesz więcej poczytać, tutaj jest link do materiału.

One thought on “Suplementy na masę, rzeźbę i siłę w kulturystyce

 1. Oleczek says:

  Chłopaki Somatodrol to jest moc ! Masa idzie jak złoto, no nie sama trzeba trochę wycisnąć na siłce.